Eğer otomatik yönlendirme çalışmadıysa buraya tıklayarak bağlantıya gidebilirsiniz.

58 YORUMLAR

  1. Acaba aynı anda hem google play deki uygulamayı hem de bu linkteki apk yı kurma şansım var mı ya ? Cünkü bu seferde galeriden fotoğraf gönderemiyorum.

  2. 1 saat önce çocuğun birisi iki tane galeriden fotoğraf attı birisi anlık olarak geldi diğeri galeriden geldi ve arama yapti bunda varmı dediğim gibi varsa indireyim hemen

  3. Bağlanıyor.. diyor. Bir süre sonra bağlantı hatası veriyor. Bunu sildim play store’dan indirdim ve sorun düzelmedi. Nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen. c2yi hiç bir şekilde kullanamıyorum şuan.

  4. iphone kullanıyorum ve telefon numaramı girdiğim halde uygulama inmiyor. ayarlarda da gizlilikte dediğiniz şeyi bulamadım. ayrıda indireceğim uygulama ücretli mi?

  5. hile artık sorunlu çalışıyor. karşı tarafa anlık gidiyor ama karşı taraftan gelen ses foto video açılmıyor artık. başka bir sürümü yüklerseniz düzeliyor.

  6. ne attığım fotoğrafı ne de bana geleni göremiyorum. tıklaynca yuvarlak oluyor öyle kalıyor. giriyorum çıkıyorum aynı. programı sildim yükledim aynı. artık yeni sürüm şart. çok ekmeğini yedik bu sürümün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here