Connected2.me (C2) Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Merhaba saygıdeğer okurlarım. Bildiğiniz üzere Connected2.me, kısaca C2, isimli anonim bir mesajlaşma uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde hiç tanımadığınız insanlarla tanışma fırsatı elde edebiliyorsunuz. İnsanların size mesaj atmasını sağlayan birkaç unsur vardır. Örneğin profil fotoğrafını veya konuşma sayınız… Bu yazımda profilinizi öne çıkarmak ve daha fazla mesaj almanızı sağlamak için takipçi sayınızı nasıl artıracağınızı anlatacağım. Şimdi gelelim Connected2.me takipçi hilesi nin nasıl yapıldığına bakalım.

Connected2.me Takipçi Hilesi

Connected2.me takipçi hilesi yapmak için bize yalnızca bir site gerekiyor. Bu siteyi sizler için ben hazırladım. 12 saatte bir hesabınıza 30 takipçi gönderebilmenizi sağlayacak bu sitemi size tanıcağım.

C2hack.com isimli siteye yaklaşık 1 dakika içinde kayıt olup takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Şuanlık günde 60 takipçi yollamanızı sağlıyorum. Sitenin kullanım oranı artıkça bu sayıda artacaktır emin olabilirsiniz. Peki bu site nasıl çalışıyor?

Connected2.me Takipçi Hilesini kullanmak için sadece C2hack.com ‘ e kayıt olup kullanmış olduğunuz connected2.me hesabınızı sisteme eklemeniz gerekiyor. Tam otomatik olarak kontroller gerçekleştirdikten sonra saniyeler içinde takipçileriniz hesabınıza gönderiliyor. Her 8 saatte bir 25 takipçi kredisini ücretsiz alabilirsiniz.

Connected2.me takipçi hilesi için bağlantıdaki siteyi ziyaret edin.

C2hack.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here