Buzdolabı Bakımı Yapılmazsa Ne Olur
?

İleri nesil teknolojileri ile Arçelik beyaz eşya teknolojileri günlük yaşantı içerisinde çok önemli fırsatlar ve avantajlar sunuyor. Yaşam standartlarının çok daha kaliteli seviyelere gelmesini sağlayan Arçelik beyaz eşya teknolojisi ürünleri arasında buzdolabı teknolojisi ayrı bir öneme sahiptir.

Üstün teknolojiye ve performansa sahip olan Arçelik markalı buzdolabı modelleri ile son derece kaliteli ve üstün bir kullanım sağlayabilmeniz için ileri nesil teknolojiler ve 1.sınıf kalitede malzemeler kullanılıyor. Ancak zaman içerisinde buzdolabınızda çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor.

Bu tip arızalanmaları buzdolabınızın bakım ve temizliğini düzenli şekilde gerçekleştirerek, önleyebilmeniz mümkün oluyor ki özellikle Arçelik Servisi merkezimizde çok sayıda örneği görülmektedir.

Özellikle de buzdolabında karlanma gibi çok önemli sorunların önüne geçilebilmesi konusunda hem buzdolabının iç hem de buzdolabının dış yüzey temizliğinin periyodik şekilde yıl genelinde en az 2 defa gerçekleştirilmesi çok büyük bir önem arz ediyor. İstanbul Arçelik Servisi yetkili ve uzman personellerimiz buzdolabınız ile verimli ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebilmeniz için mutlak suret ile buzdolabınızın temizliği ve bakımı konusunda daha titiz bir şekilde hareket etmenizi öneriyor.

Üstün performansa sahip olan Arçelik buzdolabınız ile ilgili olarak karşı karşıya kalacağınız sorunlarda ise mutlak suret ile servisimizin 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz iletişim hattını arayarak, profesyonel destek alabilirsiniz. Bu şekilde son derece kaliteli ve profesyonel servis uygulamaları ile buzdolabınızın ilk günkü performansa sahip olabilmesini sağlıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here