Connected2.me (C2) Anlık Hilesi

Popüler anonim mesajlaşma uygulaması Connected2.me ya da C2 kullananlar bilirler ki konuştuğunuz kişiye gönderdiğiniz fotoğraf veya videolar galeriden gönderilmişse, medyanın köşesinde galeri yazar. Eğer kameradan çekilmişse yani anlık gönderilmişse de medyanın köşesinde kamera yazar.

Bazı durumlarda ufak, tatlı yalanlar söylemek durumunda kalabiliriz 🙂 Konuştuğumuz kişinin bize inanması için anlık atmak olayı çözecektir. Bu durumlarda akla Connected2.me anlık hilesi geliyor. Peki Connected2.me anlık hilesi nasıl yapılır?

Connected2.me Anlık Hilesi Nasıl Yapılır?

Bunun iki yöntemi bulunuyor. Birisi sizin için yaptığımız yeni yöntem, diğeri ise sürekli sorunlar çıkaran ve fotoğrafların kalitesini düşüren eski yöntem.

Yeni yöntem (tavsiye edilen):

Bilenleriniz vardır, benim yaptığım bir site var. Bu sitede Connected2.me için takipçi hilesi, beğeni hilesi, görüntüleme hilesi ve mesaj almanıza yardımcı olan online hilesi var. Bu özelliklerin yanına şimdi de yeni bir hile eklendi. Artık C2Hack.com ile anlık hikaye, anlık fotoğraf, anlık video, anlık ses ve profilinize ses kaydı ekleyebiliyorsunuz. Bu hileyi kullanmak için C2Hack.com‘a üye olduktan sonra menüde yazan anlık hileleri kısmından istediğiniz bir hileyi seçip dosyanızı göndermeniz yeterli olmaktadır. Çok cüzi rakamlar ile bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitenin menüsünden kupon kullan yazan sayfaya girip enesbey-anlik kodunu kullanarak 3 tane anlık medya gönderebilirsiniz. Bu kupon ilk 200 kişiyle sınırlıdır.

Eski yöntem ile yeni yöntem arasındaki farklılıklar:
 1. Eski yöntem bazı cihazlarda şuan hata vermektedir ve karşı taraftan gelen fotoğrafları vs. görüntüleyememektedir.
 2. Eski yöntemde, connected2.me’nin çok eski bir sürümü kullanıldığı için sesli ve görüntülü arama seçeneği yoktur. Fakat yeni yöntemde telefonunuza herhangi bir uygulama indirmediğiniz için son sürüm connected2.me uygulaması ile kullanabilisiniz.
 3. Eski yöntem sadece android cihazlarda çalışmaktadır. iPhone veya iPad kullanan kişiler eski yöntemi kullanamıyor. Yeni yöntem internet tarayıcısı üzerinden çalıştığı için her cihazla uyumludur.
 4. Eski yöntem hikayeleri ve gönderilen dosyaların görüntü kalitesini düşürmektedir. Yeni yöntemde görüntü kaybı yaşamadan hikaye ve medya gönderebilirsiniz.
 5. Eski yöntemde fake ses dosyası gönderemiyorsunuz, fakat yeni yöntemde fake ses dosyası gönderebilirsiniz.
 6. Eski yöntemde telefonunuza uygulama kurmanız gerekiyor fakat yeni yöntemde böyle bir şeye ihtiyaç yoktur. Chrome veya Safari gibi bir internet tarayıcıları ile kullanabilirsiniz.

Eski yöntem:

Öncelikle Android bir telefona veya tablete ihtiyacınız olduğunu belirtelim.

 • Telefonunuzun ayarlarına girin.
 • Güvenlik ayarlarına girin. (Xiaomi cihazlar için Ek ayarlar>Gizlilik)
 • Bu sayfadan bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

Gerekli hazırlıkları yaptığımıza göre Connected2.me hileli apk uygulamasını kurmaya başlayalım. Cihazınızdan connected2.me uygulamasını kaldırın. Bu işlem mesajlarınızın silinmesine yol açacaktır.

Buraya tıklayarak Connected2.me Anlık Hilesi ni indirin ve indirme tamamlandıktan sonra uygulamayı kurup hesabınıza giriş yapın. Ek olarak hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır ve artık galeriden attığınız her fotoğraf ve video anlık olarak gidecektir.

Connected anlık hilesi bu kadardı.

Connected2.me Plus Hilesi için bağlantıda ki konuyu okuyabilirsiniz.

Connected2.me Takipçi Hilesi için bağlantıda ki konuyu okuyabilirsiniz.


58 YORUMLAR

 1. Acaba aynı anda hem google play deki uygulamayı hem de bu linkteki apk yı kurma şansım var mı ya ? Cünkü bu seferde galeriden fotoğraf gönderemiyorum.

 2. 1 saat önce çocuğun birisi iki tane galeriden fotoğraf attı birisi anlık olarak geldi diğeri galeriden geldi ve arama yapti bunda varmı dediğim gibi varsa indireyim hemen

 3. Bağlanıyor.. diyor. Bir süre sonra bağlantı hatası veriyor. Bunu sildim play store’dan indirdim ve sorun düzelmedi. Nasıl düzeltebilirim acil yardım lütfen. c2yi hiç bir şekilde kullanamıyorum şuan.

 4. iphone kullanıyorum ve telefon numaramı girdiğim halde uygulama inmiyor. ayarlarda da gizlilikte dediğiniz şeyi bulamadım. ayrıda indireceğim uygulama ücretli mi?

 5. hile artık sorunlu çalışıyor. karşı tarafa anlık gidiyor ama karşı taraftan gelen ses foto video açılmıyor artık. başka bir sürümü yüklerseniz düzeliyor.

 6. ne attığım fotoğrafı ne de bana geleni göremiyorum. tıklaynca yuvarlak oluyor öyle kalıyor. giriyorum çıkıyorum aynı. programı sildim yükledim aynı. artık yeni sürüm şart. çok ekmeğini yedik bu sürümün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here